fbpx

שירותים

הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר לגברים

טיפולי הסרת שיער בלייזר, עם מכשור הלייזר המתקדם בעולם! טיפול בכל סוגי השיער וגווני העור ללא פשרות!
מכשירי לייזר אמיתיים בלבד!

טיפולי הלייזר לגברים במרכז הקוסמטי של אליעד לוי נעשים תחת השגחה וליווי צמוד של מומחה. עם ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום הקוסמטיקה לגברים, אבחון מדוייק וקפדני בהתאמה לסוג השיער וגווני העור. 

בקליניקה אנו מקפידים על אווירה נעימה, דיסקרטית ושקטה, ובליווי אישי לאורך כל התהליך.
קביעת תורים מדוייקים על מנת שתוכל לנצל את הזמן בצורה הטובה ביותר מבלי לשבת שעות ולחכות לתורך. 

עוד בקליניקה: טיפולי פנים לגברהסרת שיער בשעווה, טיפולי אקנה לגברים, טיפול בכתמי עור וצלקות.

הסרת שיער בלייזר לגברים

פיתוח טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר חוללה מהפך בתחום הסרת השיער, בעיקר מאחר ושיטת הסרת שיער זו מאפשרת, באמצעות סדרת טיפולים ממוקדת, להיפטר מהשיער המיותר / העודף לפרקי זמן שהם ארוכים בהרבה מכל שיטות הסרת השיער האחרות, אותן הכרנו ובהן נקטנו עד להופעתה של הסרת השיער בלייזר.  יש צורך בסדרת טיפולים, בניגוד לגישות הסרת השיער המיותר האחרות. טיפול הסרת שיער בלייזר הנו הטיפול המועדף על רוב הגברים והנשים בעולם.

מהם יתרונות הסרת שיער בלייזר?
עד שהופיעה השיטה, השתמשו נשים (וגם גברים) בשיטות הסרה שונות כמריטת השיער המקומית באמצעים כמו חוט או פינצטה והסרת השיער מאזורים גדולים יותר באמצעות משחה להסרת שיער, שעווה או גילוח. חלק מהשיטות הללו (לדוגמה, הגילוח) סיפקו דרך קלה ומהירה להיפטר מהשיער המיותר, אבל תופעות הלוואי שנילוו להן עם צמיחתו המחודשת של השיער ופרק הזמן הקצר שנדרש לשיער לשוב ולצמוח, הפכו אותן לבעייתיות. שיטות אחרות, יסודיות יותר (למשל, מריטת השיער בחוט או בשעווה), אמנם סיפקו הפוגת צמיחה ארוכה יותר, אולם תופעות כמו צמיחת השערה לתוך העור הפכו אותן לפחות אטרקטיביות. הסרת שיער בלייזר הפכה את הסרת השיער מכל חלקי הגוף לקלה ולנעימה הרבה יותר, והיא גם מבטיחה את התוצאות בעלות הטווח הארוך ביותר!

הסרת שיער בלייזר לגברים מאפשרת גם לגברים הסובלים מהשיער העודף והמיותר להסירו לגמרי, או, לחילופין, לדלל אותו באזורים בהם הוא מהווה מטרד אסתטי עבורם.

טיפול בכתמי עור וצלקות

טיפול בכתמי פנים לגברים

טיפולים בכתמים בעור, צלקות, חטטים וכתמים שלאחר אקנה

אליעד לוי מרכז קומסטי מטפל בכתמי עור וצלקות לאחר אקנה, מזה שנים רבות, עם וותק של למעלה מ 20 שנה בתחום והבנה מעמיקה בשיטות האבחון והטיפול. הוותק שצברנו בקליניקה מאפשר לנו לבצע אבחון מוקפד ומדוייק. חשיבותו של אבחון במקרים של כתמי עור, טיפול בצלקות לאחר אקנה וחטטים, הנה חשובה מנשוא. אבחון לקוי משליך ישירות על אופי הטיפול ועלול ליצור תוצאה הפוכה ונזק.

מגוון השיטות בהם אנו עובדים כיום מאפשרים שיפור מצב ממשי בהטשטשות, דהייה והיעלמות הכתמים, כמובן על פי חומרת המצב בעת הבחינה הראשונית נוכל לאמוד את משך זמן הטיפול והשיטה הנבחרת. בקליניקה של אליעד לוי מרכז קוסמטי תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לטיפול נכון, תוך שמירה על פרטיות, אבחון מקצועי ומדוייק, התייחסות אישית ומקצועית לבעייתכם. זכור! אתם לא לבד! אלפי מטופלים בשני עשורים סבלו מבעיות אלו ואנו נוכל להתאים לכם את הטיפול הנכון.

עוד בקליניקה: 
הסרת שיער בלייזר לגברים
טיפולי פנים לגבר
הסרת שיער בשעווה,
טיפולי אקנה לגברים,
טיפול בכתמי עור וצלקות.

טיפול בכתמי שמש על העור

כיצד מתקבלים כתמי השמש על העור? מדוע הם צצים להם לפתע? גברים ונשים בישראל סובלים מכתמי עור על עור הפנים, על הכתפיים, הידיים והחזה. באופן כללי על פי רוב במקומות בהם ישנה חשיפה ממושכת לשמש נוטים להתפתח להם כתמי השמש.

השמש בישראל יוקדת ואיזורי גוף אשר נחשפים לשמש מפתחים כתמיות עור. חשוב לשים לב כי הטיפול בכתמי עור מחייב אבחון מדוייק טרם תחילת טיפול ובחירת שיטת הטיפול. בחירה לא נכונה של טיפולי כתמים בעור עלולה לגרום לתוצאות הפוכות. במקום היעלמות ודהיית הכתמים על גבי העור התוצאה של טיפול ואבחון שגוי גורמת התחזקות הכתמים שזו תוצאה הפוכה ושלילית מהתוצאה הנדרשת כמובן.

כתמי עור לאחר אקנה ופצעים

גורם נוסף ועיקרי הוא בהיווצרות כתמים בעור הוא פוסט אקנה, כפי שנהוג לומר, כתמים שלאחר האקנה (פצעי בגרות). הכתמים והצלקות שנשארים על העור כתוצאה מפוסט אקנה, כתמים וצלקות שלאחר פצעי הבגרות, הם נפוצים מאוד בגיל הנעורים המוקדמים ומאוחרים. גברים ונשים רבים סובלים מהתופעה ובתוספת שינויים הורמונאליים ושמש המצב עלול רק להחמיר. בקליניקה שלנו תוכלו לקבל אבחון מדוייק למצב ולמצוא את שיטת הטיפול הנכונה לכם על פי המצב בו אתם נמצאים, סוג גוון העור ומספר פרמטרים נוספים. חשוב לציין כי הבעייה נפוצה מאוד ואנו נשמח לספק את הטיפול הנכון תוך שמירה על מקצועיות, אווירה נעימה ופרטיות בקליניקה. 

כחלק ממכלול השירותים אותם אנו מציעים, הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים וטיפול בפצעי בגרות (אקנה). טיפול בכתמי עור וצלקות הנו נדבך נוסף אשר אנו מתמחים בו והוא ניתן כטיפול עצמאי וגם כטיפול משלים לטיפולים הנוספים שתמצאו אצלנו בקליניקה. 

טיפולי אקנה לגברים

טיפול באקנה, פצעי בגרות לגברים בירושלים

אחת הבעיות הגדולות ביותר בגיל ההתבגרות, הם פצעי האקנה המכסים את עורם של בני ובנות גיל ההתבגרות. אבל, בעוד שלבנות מתבגרות קיימת סוג של לגיטימציה (ואף מודעות, חשיפה ועידוד) לטפל בפצעונים המעטרים את הפנים והגוף, בנים בגיל זה חשים את עצמם נבוכים מעט יותר, ומסתפקים בטיפולים תרופתיים או במשחות, שלרוב מוגדרות כ"רפואיות" (בניגוד לקוסמטיות). אם חשבתם ששם מסתיימת הבעיה, תחשבו שוב, כי, אמנם, גיל ההתבגרות מהווה תקופת הפריחה (תרתי משמע) של אקנה, אולם אקנה ממשיכה ללוות חלק גדול מהאנשים לאורך כל חייהם. קשה לחשוב על תופעה מתסכלת יותר, במיוחד אם אתה גבר שחיצוניותו חשובה לו!

עוד בקליניקה: 
הסרת שיער בלייזר לגברים
טיפולי פנים לגבר
הסרת שיער בשעווה,
טיפולי אקנה לגברים,
טיפול בכתמי עור וצלקות.

pictures_before_after-004
טיפולים באקנה במרכז קוסמטי אליעד לוי. חלמתם על עור חלק ובריא? הגיע הזמן להגשים את החלום!

טיפול פצעי אקנה – מה משמעותו?
סוגי הרפואה השונים מציעים כיום גישות טיפול מגוונות לפצעי האקנה, מתוך ניסיון לתקוף את הבעיה ברבדים השונים שלה. מניקוי הגוף מרעלים במבחר דרכים ועד לביצוע טיפול פצעי אקנה באמצעות לייזר, קשת השיטות והגישות היא רחבה, אינסופית כמעט, כשכל מה שנדרש מכם הוא למצוא את גישת הטיפול הספציפית שתעזור לכם להיפטר מאותם פצעים מודלקים שמעיבים על המראה שלכם, וכתוצאה מכך – גם מערערים את ביטחונכם העצמי, גורמים לכם להסתגר בעצמכם ומפריעים למהלך חייכם התקין והשוטף. ברור שאתם צריכים להתחיל טיפול פצעי אקנה, כבר היום, בטרם הפצעים יסתבכו ויהפכו לצלקות, שמהן, הרבה יותר קשה להיפטר!

pictures_before_after-006

גם אם הייתם מוכנים לחיות עם פצעי אקנה (לא ברור לנו למה, אבל נניח), פצעי אקנה אינם מסתיימים רק בפצעון פה ושם, שחולף. הבעיה העיקרית היא שפצעי האקנה, בטיפול לא נכון, נוטים להתמגל, להסתבך ולהמשיך ללוות אתכם לאורך חייכם, אם בהופעה מזדמנת מידי פעם, ואם בצורת צלקות בעייתיות. טיפול פצעי אקנה בידי איש מקצוע מיומן, יכול לפתור לכם את הבעיה באופן יסודי.

pictures_before_after-012

אליעד לוי קוסמטיקאי מאז 1993 ובשנת 2008 הוכר כאמן מאסטר בתחום הקוסמטיקה ולאות זאת תעודת המלאכה והתעשיה . מומחה בטיפול אקנה בכל הדרגות ללא כדורים ותרופות.

טיפול באקנה לגברים
טיפול בפצעי אקנה ופצעים בפנים לגבר
טיפול באקנה לגברים בירושלים

הסרת שיער בשעווה לגבר

הסרת שיער בשעווה לגברים בירושלים

עד לפני שנים לא רבות, הסרת שיער הגוף נחשבה לנחלתן הבלעדית של הנשים. אולם, אופנות וערכים משתנים בתחום הביוטי והטיפוח האישי הביאו לכך, שזה מספר שנים, אף גברים רבים מסירים את שיערם בדרכים שונות, כשהנפוצה, הזמינה והקלה מביניהן היא שעווה לגבר. למרות שהסרת שיער בשעווה לגבר נחשבת לכואבת מעט, עדיין, היא מספקת פתרון נוח וזמין לגברים הסובלים משיעור יתר בגוף. זאת מכיוון, שמצד אחד, היא אינה מחייבת התחייבות לתוכניות טיפול ארוכות טווח (בניגוד ללייזר, לדוגמה), ומצד שני, היא גם אינה מצריכה התמודדות עם פצעונים, שערות הגדלות מתחת לעור וגירודים (בניגוד לגילוח השיער).

שעווה לגבר – מה שחשוב לדעת!
באופן מפתיע, הסרת שיער בשעווה לגבר שונה מהסרת שיער בשעווה לאישה, בעיקר בשל רגישותו של העור הגברי לכך. כשנשים מגיעות לגיל שבו גברים מתחילים לחשוב על שעווה לגבר (כלומר, לרוב, שנות העשרים המוקדמות או המאוחרות), מאחוריהן כבר קרוב לעשור של הסרת שיער בשעווה ובאמצעי הסרת שיער נוספים (כגילוח, מריטה וכד'). כתוצאה מכך, רמת הרגישות של עורן (וכתוצאה מכך, גם סף הטולרנס לכאב שעלול להיגרם בעת הסרת השיער) שונים במקצת מאלו של הגברים בני גילן. זוהי אחת הסיבות העיקריות לכך כי שעווה לגבר לא רק שלא כדאי לנסות לבצע לבד, אלא שגם כשבוחרים איש/אשת מקצוע לצורך זה, יש לבחון אותו היטב.

בארץ כמו ישראל, בה השמש זורחת מרבית ימות השנה, ולא רק בקיץ, חשוב מאד לשמור על עור חלק ואסתטי, מכיוון שאף פעם אינך יודע מתי תצוץ בפניך ההזדמנות הבאה לחשוף אותו לשמש. טיפול שעווה לגבר מאפשר לך ליהנות מגוף חלק, נטול שיער ואטרקטיבי בכל ימות השנה במינימום מאמץ.

טיפולי פנים לגבר

טיפולי פנים לגברים בירושלים

סובל מפצעים על הפנים? עור פנים שומני ואולי יבש?

 

אליעד לוי מרכז קוסמטי מזמין אותך לפגישת יעוץ ואבחון מוקפד. אצלנו בקליניקה תוכל להרגיש בנוח ולקבל טיפול מסור ונינוח. אנו מאמינים כי לכל מצב יש את הפתרון הנכון לו לאחר אבחון מדוייק. כגברים אנו מודעים לנזקי העור שלנו יותר מתמיד וכיום יודעים לאבחן ולטפל טוב יותר מאי-פעם.

עם למעלה מ20 שנות ניסיון כבר פגשנו את כל סוגי המקרים וגם הקשים ביותר

אתה לא לבד ואנחנו כאן בשבילך. סבלנות, דיוק האבחון, והתמדה בטיפול יובילו למציאת הפתרון הרצוי.

אליעד לוי מרכז קוסמטי, קליניקה לטיפולי פנים לגברים בירושלים. אלפי מטופלים וסיפורי הצלחות. היכרות מעמיקה עם בעיות עור, עור שמן ובעייתי, אקנה, פצעי בגרות, צמיחת שיער הפוך, פוליקוליטיס ועוד מקרים רבים שבמרוצת הזמן סיפקנו להם פתרונות מוצלחים.  לקבלת מידע נוסף:  052-5552504

עור הפנים הגברי עובר "התעללות" יומיומית ממש. נכון, אנחנו קוראים לזה "גילוח" ולא התעללות, אבל זה אינו משנה את העובדה שבכל יום, אנחנו מעבירים חפץ חד על העור שלנו ו"מקלפים" ממנו את שכבת העור העליונה (שאמנם מכילה תאי עור מתים, אבל עדיין), ובתור פינאלה, במקום להרוות אותו בקרם לחות עשיר (בדומה למה שעושות נשים המגלחות את רגליהן בסיום הגילוח), אנחנו מטביעים אותו באפטר שייב אלכוהולי. לא מפתיע, לכן, שעור הפנים הגברי מפתח בעיות ייחודיות לו, ולכן, דורש טיפול פנים לגברים, כזה המיוחד במיוחד להם! 

עור הפנים של האנשים (גברים ונשים) בישראל חשוף לרוח, לקרני השמש ולקפיצות החדות של הלחות באוויר בכל ימות השנה. אולם, בעוד שנשים מתייחסות לטיפוח עורן באופן טבעי ואינטואיטיבי יותר, אנו הגברים נמצאים בנושא זה מעט מאחור. טיפול פנים לגברים אצל אליעד לוי מרכז קוסמטי אשר מתמחה בתחום טיפולי פנים, אקנה והסרת שיער בלייזר. מאפשר לכם לסגור את הפער הזה, ולזכות בעור פנים בריא ורענן לאורך זמן.

Scroll to Top
WhatsApp chat
חייג לאליעד לוי 052-5552504
רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להסרת שיער בלייזר?

מענה מהיר ומיידי לכל שאלה.  חייג או שלחו הודעה בווטסאפ