הסרת שיער בשעווה לגבר

עד לפני שנים לא רבות, הסרת שיער הגוף נחשבה לנחלתן הבלעדית של הנשים. אולם, אופנות וערכים משתנים בתחום הביוטי והטיפוח האישי הביאו לכך, שזה מספר שנים, אף גברים רבים מסירים את שיערם בדרכים שונות, כשהנפוצה, הזמינה והקלה מביניהן היא שעווה לגבר. למרות שהסרת שיער בשעווה לגבר נחשבת לכואבת מעט, עדיין, היא מספקת פתרון נוח וזמין לגברים הסובלים משיעור יתר בגוף. זאת מכיוון, שמצד אחד, היא אינה מחייבת התחייבות לתוכניות טיפול ארוכות טווח (בניגוד ללייזר, לדוגמה), ומצד שני, היא גם אינה מצריכה התמודדות עם פצעונים, שערות הגדלות מתחת לעור וגירודים (בניגוד לגילוח השיער).

שעווה לגבר – מה שחשוב לדעת!
באופן מפתיע, הסרת שיער בשעווה לגבר שונה מהסרת שיער בשעווה לאישה, בעיקר בשל רגישותו של העור הגברי לכך. כשנשים מגיעות לגיל שבו גברים מתחילים לחשוב על שעווה לגבר (כלומר, לרוב, שנות העשרים המוקדמות או המאוחרות), מאחוריהן כבר קרוב לעשור של הסרת שיער בשעווה ובאמצעי הסרת שיער נוספים (כגילוח, מריטה וכד'). כתוצאה מכך, רמת הרגישות של עורן (וכתוצאה מכך, גם סף הטולרנס לכאב שעלול להיגרם בעת הסרת השיער) שונים במקצת מאלו של הגברים בני גילן. זוהי אחת הסיבות העיקריות לכך כי שעווה לגבר לא רק שלא כדאי לנסות לבצע לבד, אלא שגם כשבוחרים איש/אשת מקצוע לצורך זה, יש לבחון אותו היטב.

בארץ כמו ישראל, בה השמש זורחת מרבית ימות השנה, ולא רק בקיץ, חשוב מאד לשמור על עור חלק ואסתטי, מכיוון שאף פעם אינך יודע מתי תצוץ בפניך ההזדמנות הבאה לחשוף אותו לשמש. טיפול שעווה לגבר מאפשר לך ליהנות מגוף חלק, נטול שיער ואטרקטיבי בכל ימות השנה במינימום מאמץ.